Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
UMAMI veebipoe kasutustingimused

1. Ostutingimused

1.1 Tingimused reguleerivad õigussuhteid, mis tekivad OÜ Umami (reg nr 12161406, aadress Tartu, Vaksali 5) ning Umami e-poes ostu sooritavate klientide vahel.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hind

2.1 Meie poes märgitud hinnad kehtivad arve tasumise tähtaja jooksul.

2.2 Toodete hinnale lisandub tasu transpordi eest, mille suurust näed tellimuse koostamisel.

2.3 Umami OÜ jätab endale õiguse muuta hindasid juhul, kui see osutub vajalikuks.

3. Tellimuse vormistamine

Tellimine on lihtne - vali toode, lisa see ostukorvi, tasu arve ning oota kaupa koju või enda poolt valitud pakiautomaati.

3.1 Oleme teinud meie e-post kauba tellimise sinu jaoks võimalikult mugavaks ja kiireks. Tellimuse saab esitada nii ilma eelneva registreerimiseta kui ka end esmalt kliendina registreerides (sellisel juhul ei pea oma isikuandmeid ning kohaletoimetamise aadressi iga tellimuse puhul uuesti sisestama). Enne ostu sooritamist või end kliendina registreerimist loe läbi "kasutustingimused" ja tee linnuke "nõustun kasutustingimustega".

3.2 Ostu-müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates arve järgi tasumisele kuuluva summa täies ulatuses laekumisest OÜ Umami arvelduskontole

4. Toodete eest tasumine

4.1. Tasumine arve alusel. Arve saamiseks ja makse sooritamiseks vajuta tellimuse vormistamisel nupule „Kinnitan”. Makse aluseks olev arve saadetakse Sulle tellimuse kinnitusena elektronpostiga, arve on nii pdf kui html kujul saadaval ka Umami kodulehel peale ostu kinnitamist. Palun kontrolli enne arve tasumist, et arves sisalduvad andmed vastavad sinu soovile.

4.2 Jätame endale õiguse tühistada Sinu tellimus, kui arvel näidatud summa ei ole laekunud 7 päeva jooksul arvates arve väljastamisest Umami OÜ kontole

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Tellitud tooted toimetatakse kohale sinu poolt tellimuse vormistamisel valitud transpordiviisil (koju, Sulle sobivasse pakiautomaati või tuled ise kaubale Tartusse järele).

5.2. Väljastame tooted hiljemalt 3 päeva jooksul peale arve laekumist. Siiski anname endast alati parima, et kaubad saaksid väljastatud juba järgmisel päeval.

5.3 Kui valid kauba kättetoimetamise viisiks "tulen ise järele" (Tartusse), ei pea transpordi eest maksma. Valides selle kättetoimetamisviisi, saate peale ostu sooritamist e-maili täpsema infoga.

5.4 Valides kauba kättesaamiseks post24 (hind 2,69eur) või Smartposti pakiautomaadi (hind 2,79 eur), saate kauba automaati jõudmisel vastavasisulise e-maili või sms-i, milles on märgitud kapi asukoht ning uksekood. Minge pakiautomaadi juuurde, valige ekraani puudutades keel, seejärel menüüst „Võta pakk välja“. Sisestage ekraanile SMS-iga/e-kirjaga saadud uksekood. Võtke avanenud kapist pakk vastu. Sulgege uks ning kinnitage paki vastuvõtmine vajutades ekraanil olevat nuppu „Kinnita". Soovi korral printige välja kviitung.

6. Probleemid tellitud toodetega

6.1 Loodame, et olete meie e-poest tellitud kaubaga rahul ja teeme omaltpoolt selleks kõik, mis meie võimuses. Kui seoses Umami e-poest ostetud kaubaga siiski probleeme peaks olema, teatage sellest meie e-maili aadressil info[ät]umami.ee või telefoni teel numbril 55 26167 märkides ära probleemi olemuse, tellitud toote ja arve numbri. Probleemse kauba tagastamiskulud võtab Umami OÜ enda kanda.

Parimate soovidega,

Henri Raudnask

 Umami OÜ